O nas

Kim jesteśmy? 

Team eProces / Warszawa, Toruń, Gdańsk /

Jesteśmy integratorem kompleksowych rozwiązań IT przeznaczonych do zarządzania firmą. Od ponad 20 lat, jako eProces, oferujemy kompleksową usługę w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne dostosowując ją do potrzeb klienta na podstawie szczegółowych analiz finansowo-ekonomicznych. Z wykształcenia jesteśmy informatykami, którzy 30 lat temu brali udział w pierwszym komputeryzowaniu polskich przedsiębiorstw, najpierw w oparciu o system operacyjny DOS, a następnie MS Windows.

Co robimy?

Sprzedajemy i wdrażamy systemy do efektywnego wspomagania zarządzania firmą największego, polskiego producenta tego typu oprogramowania, firmy Comarch S.A. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi wdrożonego rozwiązania, w siedzibie klienta, jak również on-line. Organizujemy konferencje dotyczące najnowszych rozwiązań technicznych z naszej oferty. Od 2007 roku poszerzyliśmy ofertę o projektowanie stron i sklepów internetowych.

Dlaczego My?

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy precyzyjnie dopasować ofertę do potrzeb klienta. Proponowane przez nas rozwiązania znacznie ograniczają koszty związane z prowadzeniem działalności, tym samym zwiększając zyski. Kieruje nami zaangażowanie i pasja. Dysponujemy zespołem zarówno młodych, jak i bardzo doświadczonych informatyków. Łączymy najnowszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Naszym celem jest efektywne zarządzanie firmą.

Korzyści:

  • Ograniczenie kosztów
  • Wzrost zysków
  • Poprawa organizacji czasu pracy
  • Dostęp do informacji w każdej chwili, z każdego miejsca
  • Wdrożenia i pomoc techniczna on-line